Szakmai nap

A Tatai Kenderke Néptáncegyesület már másodjára szervezett szakmai napot a Komárom-Esztergom megyei néptáncpedagógusok, oktatók és együttesvezetők számára.A júniusi nagy siker után ezúttal az egyesület Tata Táncegyüttese volt a házigazdája az október 2-án megvalósult találkozónak.

Egy rendkívül jó hangulatú és tartalmas délelőttöt tölthettünk együtt a tatai Kenderke, Pötörke, Szarkalábak, Tata Táncegyüttes, Bányász Öreg Táncegyüttes, Vértesszőlősi dalkör, nagyigmándi Zúgó, Almásfüzitői dalkör, és a Forgórózsa Népművészeti Egyesület képviselőivel.

Köszönjük a színvonalas előadásokat Szegvári Ildikónak és Székelyné Szőke Szilviának.Máris szervezzük a következő alkalmat, részletek hamarosan.

#csoorisandoralap #kenderkeneptancegyesulet #tatatancegyuttes #szakmainap #komarommegyeihagyomanyok